| qStefann a întrebat:

am si eu o problema cu laptopul. De la un timp cand ii misc de monitor (mai in fata / spate ) se face negru, se opresc toate ledurile ( fara cel care arata daca este pornit / oprit, acela licare ) si trebuie sa apas pe butonul power sa-l pornesc iar. Nu consider ca este o problema grava dar este enervanta, cine-mi poate oferi un raspuns as fi recunoscator. Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in control panel > system and security > action center. Uita-te acolo daca nu ai ceva problema cu laptopul, de acolo o rezolvi (s-ar putea sa iti zica sa instalezi ceva, ce stiu eu, faci ce iti zice )(S-ar putea sa ai mai multe probleme, nu neaparat doar una). Daca nici asa nu se rezolva, reinstaleaza-ti windowsul. Daca nici asta nu ti-a mers, singura varianta ar fi sa-l duci la cineva care stie sa il repare ca lumea.

1 răspuns:
| user5493 a răspuns:

Mergi la un service autorizat cel mai bine!