| 20013 a întrebat:

am si eu o problema cu nokia n70: astazi am schimbat softul si am vrut sa ii schimb product code cu unul romanesc... si din cate stiu eu daca schimbi product code trebuie sa reinstalezi si softul... si l-am reinstalat cu nokia ovi suite.
Nu s-a terminat instalarea si acum nu mai merge.
Adica se aprinde, imi apare sigla,, NOKIA,, ca de startup, dar ramane asa adica cu aigla nokia si nu mai face nimic. AJUTOOOR! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| viktorxxx a răspuns:

Mai conecteaza-l odata, poate ai noroc si se reia instalarea, in caz contrar... ai reusit sa faci din el doar o caramida.Eu am avut noroc, tot pe un n70, s-a blocat in timpul resoftarii si dupa reconectare s-a reluat, cu succes, procesul.