| Sergiu1Balan123 a întrebat:

am si eu o problema cu o plasma ramane blocata dupa cum se vede si in poza va rog cineva sa ma ajute poza:
https://imgur.com/a/u6pye

Răspuns Câştigător
| IFeelS0Alone a răspuns:

Daca o ai conectata la un calculator mai mult ca sigir cabul ce face legatura intre ele are o problema. Daca nu probabil si-a facut un update si isi face setarile. Las-o sa mearga 10-15 min si vezi daca merge. Zi faina!

| Sergiu1Balan123 explică (pentru IFeelS0Alone):

Mersi de raspuns.Dar nu e conectata la un calculator sau altceva asa ramane

1 răspuns: