| Ionut1001 a întrebat:

am si eu o problema cu tastatura.Cand vreau sa aprind pc-ul nu se aprinde tastatura.Eu cred ca e din placa de baza.saalut

3 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Daca tastatura nu este defecta, pune biosul pe default ori scoate bateria de pe placa de baza pentru 20 secunde.

| mixxjim a răspuns:

Pai schimba si tu tastatura si vezi daca face la fel si atunci stii daca e de la tastatura sau din calc. Ia imprumut de la un vecin, coleg, ruda si fa incercarea, sa nu cumperi degeaba alta si vezi care-i treaba.

Răspuns utilizator avertizat