| 3dutzu2012 a întrebat:

am si eu o problema cu telefonul... are in el facebook, youtube, am si internet pe cartela, facebook-ul merge dar youtube-ul tot nu merge sa pornesc video-ul dece oare? imi dati un sfat?
Multumesc:*

3 răspunsuri:
| PsihinG a răspuns:

Probabil nu mai ai suficienti MB pe cartela.
Cand se incarca un videoclip pentru vizionare se consuma ceva MB.

| Naiky3Run4 a răspuns:

Salut, trebuia sa ne si spui ce telefon ai, nu pe orice telefon merge youtube-ul datorita ca nu are flash player de care ai nevoie sa te uiti pe youtube! Noroc!

| 3dutzu2012 explică (pentru Naiky3Run4):

Am un Motorola ex115 dual simbig grin are youtube-ul in el.