| SaBoTaJ a întrebat:

Salut TPU,am asa o problema,cind pornesc un video de pe youtube sau alte pagini video merge foarte rau intirzie imaginea de la sunet, ajutati-ma cu un link un sfat ceva, funda cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Madalaina a răspuns:

2 optiuni : ori e de vina internetul, nu ruleaza cum trebuie, ori e de vina placa video tongue

| SaBoTaJ explică:

Nu e treaba in asta, aveau acelasi net si mai inainte si aceiasi placa si atuncia puteam sa vizionez video si filme dar acum intirzie vocealaughing