| Florin15VL a întrebat:

Am si eu o problema cu un stick usb...pc-ul nu mi-l citeste si imi arata doar sa-i dau formatare, eu vreau sa stiu daca exista vreo cale sa recuperez tot ce am pe el? vreun program ceva cu care sa-l deschid...astept raspunsuri. Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

ICare Data Recovery

| Florin15VL explică (pentru K0sti):

Am reusit sa recuperez fisierele cu programu asta, dar acum am o alta problema...nu merge sa-l formatez, vreo idee?

| K0sti a răspuns (pentru Florin15VL):

Http://www.epasystems.ro/eroare-the-disk-is-write-protected/
Jos pe pagina in articol, e un program, foloseste-l!

| Florin15VL explică (pentru K0sti):

Nu merge...

| K0sti a răspuns (pentru Florin15VL):

Incearca pe alt calculator!

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Da poti daca ai un program bun de recuperare de date.

| Perfectshoter a răspuns:

Salut Florin poti sa imi spui ce ai pe stick de exemplu imgini sau videori.

| Florin15VL explică (pentru Perfectshoter):

Pai am niste videoclipuri, melodii, programe...