| RaZvY01 a întrebat:

am si eu o problema la facebook si anume: nu merge sa schimb data de nastere.Am in 1992 si vreau sa o schimb in 1999 si apare chestia asta : http://postimg.org/image/9f1f912nl/ ce sa fac sa pot schimba.mi-am schimbat data in 1992 doar ca sa apara urmaritorii, am schimbat-o acum 1 an si acum nu mai merge.De ce?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu poți. Va rămâne, așa cum ai scris. Înțelege, ei au condițiile lor, care nu îți dau dreptul să faci schimbări, după bunul plac. Atât schimbarea numelui, cât și a linkului, dar și a datelor personale pot fi schimbate doar o singură dată, max. de două ori (cu puțin noroc).