| EcLipSa234232 a întrebat:

Salut TPU
am si eu o problema legata de yahoo messenger
am 2 id-uri, unul vechi si unul nou ( facut acum aproximativ 1 zi )
pe cel vechi pot schimba avatarul oricand cu orice poza dar pe cel nou, nu se schimba orice poza i-as pune
aveti vreo idee de ce nu merge?

4 răspunsuri:
| AndrewBa a răspuns:

Am scris în 5 minute aceiași chestie. rolling on the floor
Este un BUG de la ei. big grin

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Buna..cred ca e de la cei de la yahoo deoarece si cand bagi in lista mai ales cand ai id nou in nur d 5 nu te mai alsa sa bagi iae apoi peste cateva ore sau o zi te lasa...eu zic sa mai astp 1 zi 2 k poate te va lasa sau daca nu schimbati yahoo messengerwinking

| AnaCristinaN a răspuns:

Eu te-asi sugera sa-l duci la un specialist in calculatoare si sa vada daca are yahoo messenger un virus. Sper ca te-am ajutat.happy

| bogdanelfight a răspuns:

Dupa ce te loghezi cu un cont si schimbi avataru de la poza la celalalt poti doar dupa aproximativ 2 zile si daca nu merge nici asa dwoanloadeaza yahooul bu nde aici http://messenger.yahoo.com/download/