| Mihutt a întrebat:

Am si eu o problema si va rog sa ma ajutati. So, am un telefon samsung d900i. Merge perfect cu oo conditie, cand doresc sa activez bluetooth-ul dar imi da o eroare ca nu poate fi activat, va rog ajutati-ma, dau o mica fundita! multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

E praf telefonul atunci.si telefonul atunci nu poate functiona perfect cum spui tu.si nu poate merge perfect cu o conditie daca nu iti merge ceva.ai luat bacul? ca idee

| Mihutt explică:

Serios,am doar 12 ani ce bac, cred ca tu ai picat mai robertino, mai shht, nu e praf telefonul stai tu cuminte