| Christoo a întrebat:

Am si eu o rugaminte. Imi puteti zice cum pot pune o poza pe Google? Adica, cand intru pe Google, sa-mi apara aceea imagine pe fundal.
FUNDA!)

11 răspunsuri:
| armanu a răspuns:

Trebuie sa-ti faci cont pe google ( nu neaparat google + ) sau poate deja ai, iar jos in stanga ( nu dreapta ) iti apare optiunea '' schimba imaginea de fundal ''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PE google chrome mi se pare ca nu merge, merge doar pe google cautare :
dupa ce te-ai autentificat Schimbati imaginea de fundal,
sau poti schimba tema
din cheita aia din dreapta sus --> Setari --> Aspect --> Descarcati teme!
Daca ti-am fost de ajutor (FUNDITA)

| mimi2000mimi a răspuns:

Pai google-ul o ia de unde o gaseste. spre exemplu, eu caut o imagine cu xyz si imi apare imaginea de profil a unei persoane xyz de pe facebook.
google doar le ia de pe alte site-uri, de unde gaseste aceleasi cuvinte pe care le-ai cautat.
exemplu:daca tu cauti o imagine pe google, dai click pe una din cele afisate, in dreapta sus ii un x mic si daca dai click pe x iti apare o pagina in care se gaseste acea magine.aceea este pagina de pe care google a luat poza

| mimi2000mimi a răspuns:

Acuze...nu am inteles intrebarea, de asta am dat alt raspunslaughing

| Roxiuttzaaa a răspuns:

Trebuie sa ai cont pe google + si la google in dreapta jos iti apare schimba sau alege imaginea de fundal ceva de genul!

| Daniel_Mihai_1984 a răspuns (pentru Roxiuttzaaa):

Ba nu mai e valabila chestia, a fost da au scos-o, nu se mai poate acum

| AroundZendaya a răspuns:

Pai, in primul rand trebuie sa ai cont de blogger sau youtube happy apoi te loghezi in contul de pe Google Chrome si iti apare jos "schimba imaginea de fundal" si dai acolo cu ce vrei poza happy

| Radu997 a răspuns:

Mai intai trebuie sa ai cont pe google (adresa de mail cu...@gmail.com) daca nu ai iti poti face dand click in coltul din drepta pe conectati-va si apoi urmezi instructiunile. daca ai cont pe google in coltul din stanga jos vei gasi "schimbati imaginea de fundal" dai click acolo si iti alegi una dintre alea sau poti incarca o poza din calculatorul tau daca nu iti plac cele de acolo.confirmi si e gata. succes!

| Daniel_Mihai_1984 a răspuns:

Nu se mai poate, era chestia de care zic toti cu"schimba imaginea de fundal"in stanga paginii jos da au scos-o acum, nu stiu de ce ca era faina smecheria

| Maria_Ioana_Gardus_1991 a răspuns:

Pentru inceput ar trebui sa iti arate acolo jos in stanga schimba imaginea de fundal google dar mie nu imi arata

| Daniel_Mihai_1984 a răspuns (pentru Maria_Ioana_Gardus_1991):

Da da, nu mai este, cam prin oct sau nov anul trecut au scos chestia cu imaginea de fundal