| Andy88 a întrebat:

Am si eu o tableta Allview Alldro Speed Duo de 7 inch cu Android 4.1.1 si uneori cand joc gta 3 se inchide jocul si ma da in meniul principal... recunosc ca am jocul piratat dar ce se intampla? virusi nu am... si inca ceva : daca ma ajutati sa o rootez dau vot iar pentru raspuns in legatura cu gtaul funda+vot

Răspuns Câştigător
| goldrule a răspuns:

Pai te scoate din 2 motive:deoarece jocul este piratat consuma mai multe resurse decat are tableta ta si de aceea de duce in meniu. Sper ca te-am ajutat, nu ai ce sa faci decat sa cauti alta versiune. Funda?