| aNNdreih7x a întrebat:

Am si eu o tableta Novitab 10.1 si ma intereseaza daca merge ca telefon adica sa bag cartela in el. Daca merge imi puteti zice unde se baga si cum? Multumesc, dau fundita.

Răspuns Câştigător
| TupacShakur a răspuns:

Nici-o tableta nu are optiunea de telefon, insa unele au suport pentru sim dar doar pentru retele 3g, pentru conectare le internet. nu pentru apeluri sau sms-uri.
tableta ta nu are suprot pentru sim

| aNNdreih7x explică (pentru TupacShakur):

Asta cautam. multumesc mult

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De regulă tabletele pc sunt ca și laptop-urile numai ca au ecran ntactil.deci slabe șanse.Succes

| TupacShakur a răspuns:

Npc happy

| Karolyne a răspuns:

Uite la tableta nu merege cartela sim.....nicidekum...
el este ca calkulatorul doar ca diferit, dar cartela sim nici de cum nu o poti pune!

| DeyCj a răspuns (pentru Karolyne):

©.....by... :-P