| petrovicimarius98 a întrebat:

Am si eu un aparat foto digital, si i s-a dus display-ul unde il pot repara? dau funda fast sunt din Slatina

3 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Eu consider ca nu se merita sa il mai repari daca este ieftin aparatul, mai bine cumperi altul. si daca vrei sa il repari la reprezentanta nu este nevoie sa mergi la Altex/Domo cum spune "FuriaGogoasei" poti gasi numerele de telefon pe net sau poti trimite e-mail.

| FuriaGogoasei a răspuns:

Poti merge la Altex/Domo sa-ti dea un Nr. de contact de la service-ul lor, il repari la ei.

| Dynamoo a răspuns:

Poti sa mergi la o reprezentanta din orasul tau sau daca nu intri pe internet i scrii marca apartaului intri pe pagina principala setezi acolo marca si vezi ce display iti trebuie.Atentie nu te du la domo sau altex cum a zis precedetul ca nu-ti zice nimic dar poti sa le comanzi de la ei.