| PicuMotanu a întrebat:

Salut TPU! Am si eu un cont de google si nu pot sa las recenzii la diferite firme cu care am avut de aface.
Imi zice ca incalc politica google cu interactiuni false/ sau recenzii false.
Contul google e pe numele meu real, cum sa las recenzii false?
Am crezut ca e de la ip-ul meu, dar nimic. Nu merge sa postez nici cu ip-ul meu nici cu vpn(ip romanesc). O fi de la browser ca nu inteleg?
Ce solutii aveti?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ca sa lasi o recenzie la un film trebuie sa faci cont si pe site-ul respectiv unde vrei sa lasi o recenzie, nu ajunge numai sa fi logat in contul google!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesant asta. N-am patit niciodata

| Mitrica_Monica_1990 a răspuns:

Fă-ți alt cont! Sau mai bine nu te deranja sa mai lași recenzii. Bine ca ai scăpat si gata. Tu când te-ai dus acolo ai citit recenzii? Fiecare să-și vadă de viață. Suntem diferiți, nimeni nu-i perfect si nu toți verifică recenziile