| DjCannabis a întrebat:

Am si eu un kit wireless Microsoft format din Microsoft keyboard 3000 v2.0 si Microsoft wireless mouse 5000 dar am pierdut usb-ul (receptorul) wireless, exista vreo posibilitate sa cumpar altu sau sa folosesc alt ceva?

Răspuns Câştigător
| sollo2 a răspuns:

Din pacate nu poti cumpara un alt receptor, fiecare kit functioneaza pe o anumita fragventa (pentru a evita situatiile in care daca se intercepteaza semnalul de la un alt kit sa nu se bruieze buna funtionare).Si la altceva nu prea ai la ce sa le folosesti.