| costin007 a întrebat:

am si eu un Samsung s8 ce are o micuta pata neagra in colt jos nu ma deranjeaza o am de vreo 6-7luni dar ieri a mers putin greut telefonul si de o data partea de jos fileaza cu verde apare dispare si cateodata nici ecranu nu mai are lumina o dau la maxim si dabea se vede dar isi revne dupa cateva secunde bine inteles ca si prtea cu verde dispare dupa cateva secunde de utilizare si am mai observat ca face asa la frig nu si la cald adica daca umblu afara cu el si sunt 0grade apare acest fenomen dar in casa merge ok care ar fi cauza si ce as putea sa i fac

1 răspuns:
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.Dacă ştii că nu ai cauzat tu această problemă prin neîntreţinerea lui cum ar fi : lovire, contact cu apa sau alte incidente cu el, îţi recomand să mergi cu el la service pe baza garanţiei pentru aţi fi înlocuit cu totul sau displayul fiindcă în timp vei avea probleme cu el.De cele mai multe ori, telefoanele vin cu acea pată neagră din fabrică.
O zi bună şi sper că te-a ajutat răspunsul meu!