| NonameQWERTY a întrebat:

am sters din greseala spatiul de lucru.
Si mi s-a sters totul ce aveam acolo! Pot prin recuva sa le restabilesc sau cum si inca imi iese o eroare Locatia nu este disponibila. Ajutoooor

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Poti incerca cu orice program de recuperare, inclusiv cu Recuva, dar ai slabe sanse.
Verifica intai fisierele sterse, daca nu le gasesti in Cosul de Gunoi!
Windows-ul scrie foarte mult tot timpul, pe zonele "libere" si ai sanse mari sa fie suprascrise fisierele sterse complet, devenind irecuperabile.

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ce intelegi prin spatiul de lucru?
sunt programe de recuperare.
recuva nu recupereaza nimic.

| NonameQWERTY explică (pentru gelu1970):

Desktop
mi s-a sters totul
cum sa recuperez

| gelu1970 a răspuns (pentru NonameQWERTY):

Restaureaza sistemul la o data anterioara

| NonameQWERTY explică (pentru gelu1970):

Nu am. am stins aceasta functie

| gelu1970 a răspuns (pentru NonameQWERTY):

Nu stiu cum ai reusit. Inteleg ca ai sters hdd. Sau nu? Daca e asa scoti hdd il pui intr.un rack si il conectezi la un pc care sa aiba suficient spatiu de stocare, si recuperezi cu easeus data recovery, ontrack, auslogics. Eu astea le folosesc si dau bune rezultate.
In cazul in care nu ai sters hdd spune mai pe inteles ce ai facut exact.

| NonameQWERTY explică (pentru gelu1970):

Pur si simplu am sters file desktop.

| gelu1970 a răspuns (pentru NonameQWERTY):

Cauta in forumul Microsoft, in functie de sistemul de operare folosit, pasii necesari ce trebuie sa-i faci ca sa restabilesti totul.