| Anonim14354 a întrebat:

Am sters id-ul de yahoo si aveam si contul de facebook acolo si contul de TPU... Dupa 5 minute de la stergere am incercat sa intru pe id.A mers, dupa m-am delogat, dupa aceea iar am incercat sa intru dar imi aparea 3 chestii...Forgot password si numai stiu ce, insa id-ul nu-l stergea sa il scriu din nou ci doar parola.E posibil sa imi fie aflate conturile de facebook si alte alea? Mi-a schimbat cineva parola la id de dispare doar parola si apare alea 3? Scuzati categoria dar aici primesc raspuns imediat.

2 răspunsuri:
| stefi26 a răspuns:

Posibil sa iti fi aflat cineva parola printr-un asazis program de free wach. funda

| Anonim14354 explică (pentru stefi26):

Dalaughing de unde ca am intrat pe Yahoo Romania site official