| anonim_4396 a întrebat:

Am un amplificator akai (akai as100ra-311)de 3 ani jumatate, si astazi l-am desfacut.
Surpriza! Era incredibil de prost finisat, un final era strambat in dreapta, altul in stanga, si de condensatori nu mai zic.
Merita sa il vand? Totusi, in 3 ani si jumatate nici o problema nu am avut cu el, si se aude excelent.Deci merita sa il vand? poze nu am facut din pacate, dar mai este un amplificator tot 2x30 de wati, http://olx.ro/......1eJU9.html despre acesta este vorba, numai ca citeste usb si card, dar in interior este absolut identic.Deci? Ce parere aveti., zici ca si-a bagat Gigel nasul in el.

1 răspuns:
| ombladon a răspuns:

Atat timp cat functioneaza, cu ce te deranjeaza ca sta un condensator stramb?