| quest_6999 a întrebat:

am un blackberry curve8520 si as vrea si eu adobe flash player pentru a vedea videoclipuri de pe site-uri, am cautat si nu am gasit nimic, daca puteti sa ma ajutati, va rog dati-mi si mie un site de unde pot sa il downloadez sau cum sa fac

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blackberry nu suporta Adobe Flash Player. Singurele telefoane care suporta Adobe Flash Player sunt telefoanele cu sistem de operare Android 2.2 sau 2.3. Insa ca sa poti sa vezi videoclipuri pe Youtube nu ai nevoie de Adobe Flash Player merge fara.