| FanBulan a întrebat:

am un cont de facebook si cand imi scriu numele pe google imi afiseaza rezultate la ce am dat eu like sau coment, as vrea sa stiu cum pot sa fac sa nu mai apara lucrurile la ce am dat like si coment cand imi caut numele meu pe google? dau funda raspunsului corect.

Răspuns Câştigător
| LenoreVoldaren a răspuns:

Setări -> Confidențialitate -> ''Cine mă poate căuta?'' (jos de tot) -> ''Doreşti ca alte motoare de căutare să afişeze linkuri către cronologia ta?'' DEBIFEAZĂ ACEASTĂ OPȚIUNE. Gata!

1 răspuns:
| Seby90 a răspuns:

Nu mai dai like.