| Ghengbeng18381 a întrebat:

Salut TPU, am un cont Instagram la care nu mai pot trece de 2factori, parola o cunosc ma pot conecta dar îmi cere verificarea cu 2 factori si nu mai am nici numărul de telefon nici e-mail. Soluții? Măcar pentru a șterge contul, stiu ca îl poți șterge doar daa te conectezi pe PC

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iti faci un cont nou.
Alta data ai grija sa intretii elementele verificarii (2 factori)!

| Violleta2022 a răspuns:

Contul asta este deja pierdut.
Iti faci altul nou, dar de data asta tii minte tot, sau scrii pe un document in casa, parola, email si tot ce ai nevoie, sa nu le mai pierzi.

| Brizbriz a răspuns:

Daca nu ai avut capul adanc infipt pana sus unde soarele nu patrunde, atunci, cand ti-ai pus 2fa, ai salvat codurile de recuperare

daca nu, atunci recuperare cu buletin si alte "placeri"... daca esti proprietar pe bune al contului si ti-ai bagat datele personale