| Kldd a întrebat:

Am un frate mai mic si vreau sa-i cumpar o maneta(joystick) fiindca nu se prea descurca de la tastatura.Problema e ca, jocurile online( pe pagina web) gen. miniclipuri, poate sa le joace cu joystick-ul?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu poate sa le joace cu joystick.
Daca vrei, joystick pentru jocuri clasice, nu de pe interenet.
O idee: ai putea sa ii cumperi un ps2 modat(gasesti la 100-150 lei) si se poate juca dupa mult si bine...

1 răspuns:
| IonutGaby a răspuns:

Nu se poate juca jocuri online dar poate inerca jocuri gen FIFA sunt cele mai potrivite pentru un joytick.