| SkullDrawer a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un joystick pentru a putea sa ma joc niste shootere pe tableta (fiind ca am touchscreenul spart) si vreau sa va intreb daca merge orice joystick cu mufa usb... jocurile care vreau sa le joc sunt: dead trigger 1, 2... deci merge sa cumpar un joystick cu mufa usb si sa ma joc?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba-i ecranul omule, nu costa mult si nu este joystick/gamepad pentru tableta.

| SkullDrawer explică (pentru anonim_4396):

Stiu am sa il schimb dar dureaza 3 luni deoarece trebuie sa aduca touchscreen din alta tara... dar spune-mi merge de exemplu daca ma duc la un service sa imi iau un joystick / gamepad merge sa iau orice model dar cu mufa usb?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkullDrawer):

Nu merg gamepad-urile, are touchscreen deja si nu ar avea rost sa faca optiunea asta. Va trebui sa ai rabdare, joaca-te pe pc sau smartphone.

| SkullDrawer explică (pentru anonim_4396):

Am vazut pe youtube si mergea astia se jucau modern conflict. Jocuri din astea faine...

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkullDrawer):

Incearca atunci, e posibil sa-ti mearga.
http://www.youtube.com/watch?v=SyhtPpJXFyw
vad ca aici merge dar ele sunt compatibile fiindca ambele sunt de la Sony.