| Razvan1102 a întrebat:

Am un Galaxy Gio cu Android 2.3.6 si am nevoie de o aplicatie, cu ajutorul careia pot afla adresa in care se afla telefonul in caz de pierdere/furt. Ar fi ok daca aplicatia nu ar avea nevoie de conexiune la internet sau GPS on, multumesc!

1 răspuns:
| Boanta_Bogdan_1991 a răspuns:

Salut Razvan nu iti trebuie neaparat o aplicatie pentru asta. Este de ajuns sa pastrezi codul IMEI si sa iti lasi gps activ si te asigur ca atunci cand il vei pierde autoritatile te pot ajuta cu ajutorul codului IMEI (codul IMEI se afla ori pe cutia produsului ori pe bonul..chitanta.telefonului de la magazinul de la care l-ai cumparat ) bafta