| TheTruckDriver a întrebat:

Am un HTC one m8 de 1 an si jumatate, mai are garantie inca 3 luni la Vodafone si as dori sa stiu daca este asigurata si repararea portului micro-usb, acesta nu mai merge decat in unele pozitii, si nu, nu e din cauza cablului de date, am mai incercat si cu altele noi si la fel. Si daca este asigurat, pot duce telefonul la orice centru Vodafone? Doresc sa mentionez si ca telefonul are multe zgarieturi si semne dar nu cred ca din cauza asta nu mai functioneaza portul.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| DummyRO a răspuns:

S-a slăbit capătul pe unde il conectați la telefon, s-ar putea, încearcă

| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

N-are vreo problema. Cai zgariat, ca ia sarit. Cromu. N-are treaba asta. te duci la ei. Si le spui. Domnule. Uite asta-i problema nu sta. Cablu de date aixi. Til face. E posibil si sigur. Asta e si cauza. (In interiorul mufei la telefon ate niste. Dinti mici. Care tine. Cablu de date. Posibil ca aia. Sa. Se fi uzat. Si "scapa". Cablul. Merge la orice centru. Vodafine...ii aceeasi firma doar