| Andrey02 a întrebat:

Am un HTC one mini si recent mi-am actualizat softul de la 4.2 la 4.3.De când am instalat softul telefonul merge nașpa. Am dat revenire la setarile din fabrica dar tot la fel este. Întrebare mea ar fi daca se poate face downgrade si daca da cum? 1

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ma surprinde ca ai zis ca merge greu chiar si dupa resetarea la setarile de fabrica. De obicei, dupa update, merge mai greu, insa dupa ce dai o resetare la setarile de fabrica isi revine.
Cum 4.3 este destul de nou, mai trebuie sa ai nitel rabdare ca sa apara o metoda de downgrade de acasa, sau sa astepti un update de la HTC care sa rezolve problema cu 4.3 care merge greut.

| darrio2007 a răspuns:

Chiar aveai nevoie? Fa-i downgrade la un service.Pe bani.Nu esti primul care face asa ceva si apoi se vaita.