| Problemaaa a întrebat:

am un ipod touch si vreau sa stiu cum pot descarca jocuri! va rog ajutati-ma! mai am o mica problema cu sonoru! am gasit un buton sus in stanga cu care am dat mai tare acum e la maxim si nu se aude tare?

Răspuns Câştigător
| Andrei94_5607 a răspuns:

Daca vrei sa descarci jocuri, sau altele trebuie sa ai instalat in calculator iTunes. Acolo este o pagina unde cauti jocurile, selectezi ce iti place, dai pe descarca apoi conectezi iPod-ul la calculator si dai sync. Ai grija ca o sa iti dea sa bifezi ceva, pentru a pastra fisierele din iPod ( altfel sterge tot ce ai pe el si incarca jocurile ). La sonor nu stiu ce sa iti spun, scuze.

2 răspunsuri:
| Andrei94_5607 a răspuns:

Mersi

| Problemaaa explică:

Ms tie iti dau funda si la ceilalti cu sonoru vot