| cosmzx a întrebat:

Am un laptop Acer aspire v5-552 si am o problema cand joc orice joc si este scos de la incarcat merge cu vreo 50-60 fps-uri si cand il bag la incarcat merge cu 20-30 fps-uri.
Aveti idee de ce?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Eu cred ca e tocmai invers! Vezi ca ai incurcat borcanele!

| Vanqu1sh a răspuns:

Control panel > change battery settings > high performance when plugged in etc... Sarbatori fericite!

| cosmzx explică:

Am incercat deja

| cosmzx explică:

Nu.

| krysisme a răspuns:

Vezi cum ai planurile de energie poate ai pus pe safe energy mode cand e pus la incarcat pune la setari pe acolo high performance sau gaming plan cum ai avea