| cosmzx a întrebat:

Am un laptop Acer V5-552 si cand il pun la incarcat ruleaza mai greu.Am actualizat si biosul si tot aceeasi problema am.
Aveti idee care este problema si cum pot sa o rezolv?

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Atunci stai cu ea daca il folosesti in casa sa vezi tu la urma ce vei da 300 de lei sa iei alat baterie

iat treaba cu rularea nu este de la incarcat este de la sistemu de operare

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Il folosesti in casa? sau mergi si cu el pe ici pe kolo. Daca il folosesti in casa scoate bateria nu mai il folosi cu bateria

| cosmzx explică (pentru itsoft):

Mai ai si alta idee in afara de asta? Nu as cam vrea sa scot bateria

| cosmzx explică (pentru itsoft):

Am windows 8.1, daca instalez un windows 7 ar trebui sa functioneze la fel de repede si pe baterie si la incarcat?

| itsoft a răspuns (pentru cosmzx):

Da

| itsoft a răspuns (pentru cosmzx):

Atunci stai cu ea daca il folosesti in casa sa vezi tu la urma ce vei da 300 de lei sa iei alat baterie

iat treaba cu rularea nu este de la incarcat este de la sistemu de operare