| Flaviu2000 a întrebat:

Salut TPU,am un laptop si nu am intrat pe el de mult timp,nu s-a lovit nu s-au intamplat accidente,cand apas pe unele litere pur si simplu nu merg,apas dar litera nu apare la scris,mentionez,nu am scapat nimic pe el,nu l-am folosit de mult si tutorialele cu driver de pe YouTube nu a mers,ce ziceti, sa imi iau o tastatura noua? Ofer funda!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca mai intai sa schimbi Windowsul prin stergerea completa a HDD-ului. Poate fi un virus.