| Mihai_Alex_2001 a întrebat:

am un monitor AOC, si nu imi merg butoanele de la el. Efectiv, butoanele: Menu, Power, Auto, si alea doua de luminozitate nu merg. Acum ceva timp s-au apasat singure, isi setau singure luminozitatea, intrau in meniul monitorului, schimbau chestii. Si m-am gandit ca poate au blocat butoanele. Reamintesc ca butonul de Power nu merge. Stiti vreo solutie, vreo combinatie de butoane?

Răspuns Câştigător
| alexkapitany25 a răspuns:

Cred ca s-a stricat ceva. de la altceva nu are cum sa fie. si eu am un AOC si chiar daca nu il conectez la pc. pot sa folosesc butoanele