| Stefan_Radu_1997 a întrebat:

este prima oara cand pun o intrebare dar puteti sa ma ajutati? Am un monitor Samsung pentru PC care are niste butoane cu meniul si luminozitatea sa. Cred ca s-a blocat butonul cu luminozitatea fiindca tot imi ramane casuta cu ea pe ecran. Va rog, daca puteti sa-mi spuneti si mie ce as putea face ca sa nu mai imi apara

1 răspuns:
| Georgian_Daniel_Feraru_1997 a răspuns:

Simplu...Desfa-l si vezi ca unde are butoanele trebuie sa aiba gume, le fixezi la loc, pui capacul si ai reusit.