| QUM a întrebat:

Nu stiu ce are calcutalorul...totul a inceput cand imi aparea si disparea pe ecran un patratel pe care scria brightness, apoi a aparut altul pe care scrie contrast 100 si nu mai dispare. Cand am apasat pe butonul monitorului cu meniu a aparut patratul ala cu toate setarile alea. Nu puteam sa aleg pe ce vroiam sa dau pentru ca butoanele ale de la monitor (sagetile alea stanga-dreapta)nu mai mergeau, dar in schimb le lua la rand pe fiecare si ca sa apas pe ele trebuia sa dau enter sau cam asa ceva ( adica nu dadeam eu click pe ele ca sa aleg pe care sa dau) si trebuia sa le nimeresc ca se schimbau repede...si am dat pe altceva, desktopu ca turtit apoi s-a marit si s-a bagat intr-o parte si nu stiu ce sa ii fac crying decat sa il duc la reparat

2 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Cred ca e vorba de un virus.mai bine reinstaleaza windowsul.

| QUM explică:

Nu cred ...monitorul are el ce are