| Th3K1ll3r a întrebat:

Am un mouse Marvo M302, caruia ledurile nu ii mai merg. Il am de 3 luni. S-a mai intamplat ca atunci cand inchid PC-ul, sa ramana ledurile aprinse. Este cumva mouse-ul putin avariat?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Se poate sa ai permis ca usb-urile tale sa "dea curent" cat timp e oprit pc-ul. Vezi daca face la fel si la un laptop, cel mai probabil n-o sa faca la fel. Posibil sa fie "avariat" cum zici tu, dar deduci din alte situatii, nu din asta.

| Skrew a răspuns:

Da, cu siguranta, incearca sa iti iei alt mouse mai bun.