| anonim_4396 a întrebat:

Am un Nokia 5230 si in momentul in care sun pe cineva care este prins intr-o alta convorbire telefonica, nu primesc nici un semnal audio sau vreun afisaj pe display. Voi, cei care aveti sau ati avut un Nokia 5230, sunteti informati ca persoana respectiva este angajata deja intr-un apel telefonic? Ce as putea sa fac sa imi apara si mie ca m-am saturat sa stau in telefon si respectiva persoana sa nu imi raspunda? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Verifica daca este activat apel in asteptare.

| Jameson a răspuns:

Verifica daca, este activat apel in asteptare.

| hyperion18 a răspuns:

Am activat apelul in asteptare! Daca pe mine ma suna cineva in momentul in care sunt angajat intr-o convorbire telefonica primesc avertizare sonora si imi apare cine ma suna. Problema e cand sun eu pe cineva sad