| hyperion18 a întrebat:

Am un Nokia 5230 si cand vreau sa sun pe cineva care este angajat intr-un alt apel telefonic, nu primesc nici un semnal sonor sau vreun afisaj pe display. Cei care aveti sau ati avut un Nokia 5230, sunteti informati ca persoana pe care doriti sa o contactati este angajata deja intr-un apel telefonic? Ce as putea sa fac sa imi apara si mie ca m-am saturat sa stau in telefon si respectiva persoana sa nu imi raspunda? Multumesc anticipat! Precizez ca am activat apel in asteptare!

1 răspuns:
| AnDrEy55 a răspuns:

Incerarca sa resetezi telefonul, adica sa reinitializezi setarile implicite. Dai acolo si bagi codul 1234 si dupa aia il opresti si il pornesti. Si dupa aia dai la setari si activeaza apel in asteptare. Daca nu iti merge este din vina telefonului. Ma bucur ca ti-am fost de ajutor. Succes!