| emyyyy a întrebat:

Am un Nokia c1-01 codat Vodafone il pot decoda cu coduri? Daca da, cu ce program? Sau daca va e mai usor va dau IMEI-ul: 359040046145051. Dau funda, multumesc!

5 răspunsuri:
| ozn2012 a răspuns:

NU se poate decoda gratuit prin coduri, decat prin box de decodare SL3 sau cod de deblocare de pe net obtinut prin credite (costa intre 25 - 50 euro).

| Me1 a răspuns:

Acest program de decodat telefoane este gratuit. Totuși, din cauza faptului că lucrează cu un generator de parole, acesta poate fi detectat de softul antivirus instalat pe calculator ca fiind un pericol pentru integritatea sistemului de operare și a datelor. Folosiți-l cu precauție și eliminați-l din calculator după ce l-ați folosit apoi realizați o scanare completă a sistemului cu o soluție antivirus actualizata la zi!

Code Calculator este disponibil în mai multe limbi mai puțin român a. Chiar și în aceste condiții el nu e greu de utilizat. Din informațiile creatorului său reiese ca acesta ar fi compatibil doar cu Windows XP.
Nota: Pentru rularea aplicației în Windows 7 faceți click-dreapta pe Code Calculator » Run as administrator. http://www.programecalculator.ro/program-de-decodat-telefoane/

| Herascu_Myty_1979 a răspuns:

Am un Nokia c1 01 si vreau sa-l deblochez
353651051837493 va rog frumos