| xToTheZx a întrebat:

Am un Nokia n97, e zgâriat ecranul,pe cran nu este o folie? și dacă da,se poate schimba? Mulțumesc, fundă.

Răspuns Câştigător
| Ryesen a răspuns:

Da. Se poate schimba.batting eyelashes

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Se poate schimba ecranul, il duci intr-un service gsm si ti-l schimba ei, dar te previn ca nu e destul de costisitor, si daca poti sa iti pui folie pe ecran, da poti sa iti pui folie pe ecran.Succes!

| xToTheZx explică:

Nu e foarte zgariat, are doar cateva mici zgarieturi, dar ma enerveaza.

| spartacusconan20 a răspuns:

Pai se observa daca are folie sau nu. se vede pe margine. si da se poate pune alta folie de protectie daca vrei.