| ali17 a întrebat:

am un PC, vechimea s-a are un an, si vreau sa il vand, de cand il am cand era faza sa dau drumu la pc pentru a intra in windows apasam F12 in prostie, imi intra in windows si faceam ce voiam, si acelasi lucru cand instalez windows, apasam F12 atunci cand pc-ul se restarta, pentru a continua instalarea, eu cred ca hard disk-ul nu e setat automat sa intre, am uitat sa precizez ca daca nu apasam ecranu ramanea negru. Cum pot sa rezolv aceasta problema? ce fle de problema e?

1 răspuns:
| Tehnik a răspuns:

Am înțeles! Du calculatorul înapoi de unde l-ai cumpărat.
Nu ai nici o treaba cu calculatoarele. Intoarce-te la abecedar. Ai mare nevoie de el.