| bObby123 a întrebat:

Am si eu o problema cu netbooku. Am windows 7 pe el si cand ii dau drumu imi apare ecranu negru. in dreapta jos imi apare Windwos 7 si ca e o copie si daca apas control shift si esc imi intra in task Manager. Pot sa ii fac ceva sau trebuie sa reinstalez windowsu?:S

Răspuns Câştigător
| greatLOL a răspuns:

Pune-l pe stick. Si daca e cumva problema ca windows nu se mai deschide ABSOLUT deloc nici macar in Safe Mode, reinstaleaza windows-ulwinking Poate ma servesti si pe mine cu o funda, ce zici laughing

6 răspunsuri:
| greatLOL a răspuns:

Windows-ul pe care il ai este PIRATAT. Iti recomand sa dai search pe google : Windows 7 activate si dai pe primul ca eu asa am facut. Trebuie activat daca ma intelegi.

| bObby123 explică (pentru greatLOL):

Te inteleg perfect, intrebarea e daca mai pot sa ii fac ceva la asta pe care il am acum sau trebuie sa instalez altul, ca eu nu mai pot face nimic pe netbook

| greatLOL a răspuns (pentru bObby123):

Nu trebuie sa faci nimic. vrei un link cu programelul? Uite aici : http://winactivator.altervista.org/download.html

| bObby123 explică (pentru greatLOL):

Imi poti spune si cum il bag in neetbok din moment ce eu nu mai pot face nimic pe el?

| greatLOL a răspuns (pentru bObby123):

Pune-l pe stick. Si daca e cumva problema ca windows nu se mai deschide ABSOLUT deloc nici macar in Safe Mode, reinstaleaza windows-ulwinking Poate ma servesti si pe mine cu o funda, ce zici laughing

| dracu14 a răspuns:

Nu e activat, downloadeaza de pe net windows 7 activator

| dgeko a răspuns:

Aici gasesti raspunsuri la intrebarea ta dar si solutia. Sper ca te-am ajutat! http://ionut-puerava.blog.com/......7-genuine/