| vladlove123 a întrebat:

am un prieten care are un pc Dell optiplex gx270 slim, Intel pentium 4, 512 mb ram, 96 mb placa video integrata, windows xp. Ii va merge gta san andreeas la cerintele pe care le are jocul? http://cerintedesistem.com/......de-sistem/
S-au v-a sacada? Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| BLKZ a răspuns:

Nu prea cred. Spune-i totusi sa incerce, poate poate o sa-i mearga la low.

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Nu ii va merge finca sistemu lui este foarte slab!

| imaqtpie a răspuns:

Nu va merge.

| danimotenel a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx alegi din a doua bara sau scrii in prima: Grand Theft Auto: San Andreas, o sa dureze putin pana ce instaleaza un program si dupa o sa iti apara o imagine cu o line rosie sau verde daca e verde inseamna ca poti să il joci daca nu nu poţi.