| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten care avea o problema la HDD. E detectat de catre BIOS si intra in WIndows Setup. (Hdd ul are un ISO) Problema e ca nu e vizibil in Disk Management si nici cand scriu in cmd "List disk" (Imi spune ca nu am disk). Daca aveti idei va rog sa-mi spuneti. HDD ul face asa si la alte PC-uri. Pe scurt, e detectat de BIOS, booteaza in setup dar imi spune ca nu sunt Disk-uri (WIndows 7) dar nu apare cand scriu list disk.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă nu-ți apare în Disk management și nici cu list, înseamnă că e de aruncat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Foarte posibil... Dar faza ciudata e ca totusi booteaza in setup. Oricum o sa imi cumpar altul deci nu ma mai complic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E ciudat, corect... nu are nici o logică.

| Balteanu_George_1988 a răspuns:

Am patit ori este corupt iso-ul ori hardul are bad sectors