| T4zu a întrebat:

Am un prieten ce are VirtualBox de la Oracle, WinXPsp3 si vrea sa se joaca jocuri online, dar nu poate.
M-a rugat sa ma interesez si eu daca sunt ceva setari suplimentare mai ales ca driverele de la placa video nu ii functioneaza pe el.
Cine ma ajuta cu alt program gen VirtualBox dar sa mearga si jocuriile are funda, sau daca stiti sa imi ziceti si mie cum sa fac sa pot sa-l ajut.
Va ofer funda celui mai bun raspuns!

1 răspuns:
| ion1731 a răspuns:

Alt program gen virtual box este : vmware workstation- dar ce au jocurile si masina virtuala? ce pe masina reala nu se poate juca? in genere virtual box e un soft in care esti " cu miinile legate"- reformuleaza te rog si poate te ajut mai mult