| BeBe_7107 a întrebat:

Stiti vreun program de facut carti de credit GRATIS? Online sau download nu conteaza numai sa fie GRATIS si sa mearga. Multumesc anticipat. Ofer funda celui mai bun raspuns.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Vrei sa ajungi dupa gratii din cate vad, acum o zi ieri mai bine zis un grup de romani 100 au facut miscari ilegale in sua si au obtinut 20 miliarde de euro si i-a prins politia romana in colaborare cu FBI. Mai bine stai cuminte sa nu ajungi ca ei.