| Tractorasche a întrebat:

Am un PSP din 2008 modat. Uneori cand ma joc mi se stinge ecranul cand apas pe butoane si trebuie sa reaprind PSPul. Exista vreo cale prin care pot sa nu se mai stinga ecranul? Multumesc anticipat si dau Funda!big grin

1 răspuns:
| dantekun94 a răspuns:

Hmmmm, şi eu am psp şi nu am întâmpinat problema asta niciodată cu toate că îl am de ceva vreme. Cred că problema ta bine de conexiunea baterie-psp sau chiar de baterie. Încearcă altă baterie sau când eşti in meniu deschidem meniul special de modare şi pune tot pe default, cel mai bine. Baftă!