| fabiboy a întrebat:

Am un ruter wiifii si vreau sa il pun dar nu stiu cum trebuie sa schimb acolo datele alea sau codul nu stiu cum, cine ma poate ajuta cu niste informatii sau cu un tutorial?

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Serios, daca nici instructiunile router-ului care sunt facute sa le inteleaga tot poporul, ca sa nu zic altfel nu le intelegi, ce pretentii as mai avea sa te rog sa formulezi o fraza in limba romana?

| djdani1 a răspuns:

Nu inteleg, unde sa il pui/ce sa pui?

| fabiboy explică:

Nu asta stiu sa-l pun sa-l instalez dar problema e ca cei de la care am eu netu au inregistrata o placa de retea si numa pe aia merge.Nu stiu ce trebuie sa fac sa mearga routeru.