| Crs a întrebat:

Am un id mai vechi dar nu imi mai amintesc parola si vreau sa recupar id-ul. Trebuie sa completez datele acelea dar nu-mi mai amintesc ce ams cris la codul postal! Id-ul este vechi. tin minte ca am bagat un cod postal vechi ceva cu cifra 8 si 0. ma poate ajuta cineva. :-s

3 răspunsuri:
| anotherchild a răspuns:

Codul Postal o fost scris la `nimereala`... sau a fost un cod postal al vreunei localitati?

| danycosty a răspuns:

Http://www.coduripostale.com/
completezi acolo sus localitatea ta si iti va da codul postal respectiv.;)

| TudorLux a răspuns (pentru danycosty):

Cauta-mi o intrebare mai veche fara raspuns, raspunde si iti dau funda.Raspunsul tau chiar m-a ajutat, desi nu e intrebarea mea laughing