| costin007 a întrebat:

am un s4 mini si nu imi apare notificarile acelea cand ai telefonul blocat adica apesi sa vezi cat este ceasul si apar acele notificari pe ecranu blocat mie nu imi apar cum pot sa le fac sa apara

2 răspunsuri:
| mayaxhh a răspuns:

Dai la setări, la blocare ecran/securitate si după scrie acolo afișați notificările, dacă nu intelegi scrie mi in privat

| Craciun_Maria-Alexandra_1985 a răspuns:

Cred ca ai putea sa te duci in setari la aplicatii daca nu ma insel la notificari oricum si sa vezi daca ai notificarile pornite la acele aplicatii...

Scz daca nu am zis ceva ok dar nu am mai avut Android de ceva timp si nu mai stiu meniul asa bine